„ДЗВІНКІ ГОЛОСИ” ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

03 червня у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді відбулося свято пісні, свято талантів нашого краю – перший фестиваль-конкурс народної та естрадної української пісні «Дзвінкі голоси» Ямницької ОТГ, приурочений до Дня захисту дітей.

У конкурсі взяли участь представники усіх чотирьох сіл ОТГ. Діти, відповідно до умов конкурсу, були поділені на три вікові категорії. Оцінювало конкурсантів кваліфіковане журі, до якого увійшли начальник відділу культури, молоді та спорту Христина Попадинець, директор Ямницької дитячої музичної школи Світлана Бойко, викладач музично-теоретичних дисциплін у Ямницькій ДМШ Ірина Тутка, член виконкому Ямницької сільської ради ОТГ Романія Постолянюк та депутат Ямницької сільської ради ОТГ Михайло Третяк.

Усі учасники старанно підготувалися, кожен намагався максимально проявити свій артистизм на сцені. Перед журі постав нелегкий вибір – обрати з-поміж усіх конкурсантів найталановитіших.

За підсумками конкурсу, у I – віковій категорії (молодшій) I місце здобула учасниця із с. Павлівка Іванна Криштоф, II місце розділили між собою учасниці з с. Ямниця – Тетяна Деркач та Вікторія Саміла. А III місце посіли учасниці Іванна Мандзюк (с. Павлівка) та Вероніка Ганущак (с. Сілець).

У II – віковій категорії (середній)  I місце отримала ямничанка Анастасія Боднарчук, II – учасниця із с. Павлівка Ірина Горбачевська, III – мешканка Сільця Вікторія Ганущак.

У III – віковій категорії (старшій) I місце здобула чарівна бандуристка Дарія Димашок із Ямниці, II – Роксолана Петруняк із с. Павлівка, III – Діана Лугініна, жителька Сільця.

Грамоту Гран-прі здобула талановита ямничанка, юна диригента, артистка, студентка Львівської Національно-музичної Академії імені М. Лисенка Христина Дзундза. Журі відзначило її креативний підхід та новаторське виконання народних творів.

Конкурсанти були нагороджені солодкими подарунками, подяками та грошовими винагородами від голови Ямницької сільської ради ОТГ Романа Крутого та депутатів.

На завершення результати конкурсу підсумували начальник відділу культури, молоді та спорту Христина Попадинець і директор Ямницької дитячої музичної школи Світлана Бойко. Також на заході був присутній радник голови Ямницької  сільської ради ОТГ Микола Зелінський, який від імені керівництва привітав усіх учасників, подякувавши за участь в конкурсі та побажавши нових здобутків.

Діти – наше майбутнє! У них ми продовжуємо себе, заради них ми творимо історію. Саме від молоді залежить розвиток і процвітання культурної спадщини кожного народу, тому ми пишаємося, що Ямницька об’єднана громада має такі чудові таланти…