РОМАН КРУТИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАГОРОДЖЕННІ ПРАЦІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ З НАГОДИ ЇХ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

04 липня 2018 року в Україні відзначали День Національної поліції.

З нагоди професійного свята працівників поліції Тисменицького району нагородили грамотами, грошовими преміями та подарунками за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків. Захід відбувся у приміщенні Тисменицького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області.

На урочистості завітало керівництво Тисменицького району і посадові особи органів виконавчої влади й місцевого самоврядування. До привітань долучився також голова Ямницької об’єднаної громади Роман Крутий.

Працівникам поліції подякували за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і побажали  міцного здоров’я, благополуччя й успіхів у їхній нелегкій роботі.

Грамотою було відзначено Віктора Тимківа – старшого дільничного офіцера поліції Тисменицького ВП ГУНП, старшого лейтенанта поліції, за яким закріплені населені пункти Ямницької ОТГ.