“ВИФЛЕЄМСЬКА ЗОРЯ” ВЕРТЕПУВАЛА НА РІЗДВЯНИХ ФЕСТИНАХ ПРИКАРПАТТЯ

20 січня 2019 р. фольклорний колектив будинку культури села Павлівка “Вифлеємська зоря” виступив з вертепом на різдвяних святкуваннях нашої області.

Після повернення з ІІІ Всеукраїнського фестивалю традиційних і сучасних вертепів “Вертеп-фест 2019”, що пройшов на Харківщині, колектив “Вифлеємська зоря” взяв участь в обласному фестивалі “Різдво в Карпатах”, який відбувся м. Яремче, та феєричному дійстві “Розколяда” у м. Івано-Франківськ.

Артисти Ямницької ОТГ з радістю відгукнулися на запрошення організаторів фестин взяти участь у святкових заходах. Увазі присутніх представили Вертепне дійство, відтворивши історію божественного народження Спасителя. Колектив віншуваннями, колядками та щедрівками щиро привітав глядачів з Різдвяними святами.