РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ КНП “ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ”

У приміщенні Ямницького ліцею відбулася робоча нарада працівників комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади під головуванням головного лікаря КНП “ЦПМСД” Марини Островської.

Одним з основних питань зустрічі стало продовження декларування жителів ОТГ до сімейних лікарів КНПМ “Центр ПМСД”, і у січні цього року виникла необхідність активізувати роботу у даному напрямку. Учасники засідання розглянули пріоритетні напрямки діяльності КНП у 2019 р. Мова йшла зокрема про: покращення медичних послуг; укріплення та оновлення матеріально-технічної бази амбулаторій загальної практики сімейної медицини і ФАПів; введення поняття “пацієнт-клієнт”; розвиток  системи медичної допомоги, зосередженої на пацієнтові; розвиток телемедицини; вчасну подачу звітності; створення профспілки.

Крім того, у робочій нараді медпрацівників КНП “Центр ПМСД” взяв участь начальник відділу проектів та програм місцевого самоврядування Ямницької ОТГ Ярослав Татарин, з яким було обговорено питання доопрацювання сайту і погодження логіну комунального некомерційного підприємства.