РОМАН КРУТИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МОЛИТОВНОМУ СНІДАНКУ ЗА МИР В УКРАЇНІ

21 лютого 2019 р. голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий відвідав ранковий молитовний сніданок за участю перших осіб Прикарпаття та України.

У бенкетній залі готелю “Надія” зібралися понад 100 поважних гостей, серед яких представники влади, духовенства, політики, керівники вузів, бізнесмени і громадські діячі. Усі разом вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної сотні, помолилися за військовослужбовців, перемогу і мир в Україні та області. Молитву перед сніданком провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин).

Під час зустрічі для присутніх виступили український струнний ансамбль при Івано-Франківській обласній філармонії “Quattro corde” під керівництвом Анжели Приходько та гурт “5-й океан” з піснею “За живих і чужих”, присвяченою Героям Небесної Сотні. Завершили Молитовний сніданок спільною молитвою за участю священнослужителів.