НА ОДИН КРОК БЛИЖЧЕ ДО ЦНАП У ЯМНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

05 березня 2019 р. у м. Київ відбулася конференція на тему створення належних Центрів надання адміністративних послуг, в рамках якої голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий підписав Меморандум про співробітництво між Ямницькою ОТГ та Виконавцями (Niras Sweden AB), які будуть займатися прямою роботою з громадами по створенні/модернізації ЦНАП.

В урочистому заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Штефан Шльойнінг, Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, керівництво Програми “U‑LEAD з Європою” та представники ОТГ з усієї України, які стали учасниками першого Раунду Фази Впровадження Програми “U‑LEAD з Європою” по модернізації й створення ЦНАП.

Окрім Ямницької, такий документ підписали ще дев’ять громад Прикарпаття. Під час конференції також відбулася презентація планів роботи Виконавців з громадами Фази Впровадження. За участі представників Уряду, лідерів громад та експертів з адмінпослуг учасники зустрічі обговорили проблематику створення належних ЦНАП і поділились досвідом у даній сфері.

До слова, згідно з умовами Програми, громади-переможці отримають необхідний для них вид допомоги – техніку, програмне забезпечення, навчання персоналу та інше.

Допомога для Ямницької об’єднаної громади як переможця першого Раунду Фази Впровадження включає інституційне забезпечення (консультації щодо створення й облаштування ЦНАП, супровід створення центру, навчання персоналу) та матеріальне забезпечення (меблі, програмне забезпечення, комп’ютерна техніка), що фінансуються за кошти Програми “U‑LEAD з Європою”.