НОВІ ФУТБОЛЬНІ ПЕРЕМОГИ

Футбольна команда “Сокіл-Франківський Дім” з Павлівки стала переможцем у Чемпіонаті міста Івано-Франківська з футзалу у Золотій лізі.

Підтримати футболістів в останньому матчі за чемпіонство у першій лізі міського чемпіонату прийшли голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, в.о. старости с. Павлівка Іван Вацеба, депутати Ямницької сільської ради ОТГ Василь Попадинець і Михайло Третяк, а депутат Олег Федишин був безпосереднім учасником команди.

У підсумку “Сокіл-Франківський Дім” виборов перше місце у Золотій лізі Чемпіонату Івано-Франківська з футзалу. Гравці за активність та старання були нагороджені кубком та медалями, а депутат Ямницької ОТГ Олег Федишин отримав відзнаку “Кращий воротар”.

Вітаємо хлопців з перемогою і бажаємо подальших успіхів на нових футбольних горизонтах.