ОБГОВОРЕННЯ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ

У середу 27 березня 2019 року відбулися збори працівників апарату Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади. На порядку денному було питання  щодо затвердження проекту Колективного договору.

Начальник відділу проектів та програм місцевого самоврядування, голова профспілкового комітету Ямницької ОТГ Ярослав Татарин ознайомив присутніх з основними аспектами документу, який регламентує діяльність працівників органів місцевого самоврядування. Згідно з ним, визначається графік роботи, розмір заробітних плат, термін дії відпусток та інше.

За словами сільського голови Романа Крутого, у Колективному договорі першочергово були прописані не тільки пункти, передбачені законодавством, але були враховані й додаткові переваги для працівників. Проект Колективного договору затвердили одноголосно.