ВІЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ

У неділю, 03 березня 2019 р., в актовій залі Ямницького ліцею відбувся конкурс читців Кобзаревого слова, що став першим з-поміж ряду заходів у Ямницькій громаді, присвячених 205-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Участь в поетичній естафеті взяли 20 конкурсантів із сіл Ямницької ОТГ. До складу журі увійшли начальник відділу культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ Христина Попадинець, заступник директора з навчально-виховної роботи Ямницького ліцею – Тетяна Лінійчук, член виконавчого комітету Ямницької сільської ради ОТГ – Романія Постолянюк, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ – Марта Вацеба. Виступи конкурсантів оцінювались у трьох вікових категоріях: діти з 7-11, з 12-18, з 18 років і старші.

Всі учасники старанно готувалися до конкурсу, читали поезії на високому рівні, демонструючи свої артистизм і майстерність, відтак, членам журі було складно обрати кращих. Деякі з конкурсантів декламували твори Кобзаря під супровід музичних інструментів, що додавало їхнім виступам експресивності і допомагало увійти в роль та захопити глядачів. За підсумками конкурсу, найвищу нагороду Гран-прі здобула учасниця із с. Сілець – Діана Лугініна (керівник Галина Бибик).

У старшій віковій категорії (18+) перше місце посіли Наталія Королевич та Марія Роман із с. Тязів, друге місце розділили Оксана Вовчук із с. Сілець та Марія Мороз із Ямниці.

У віковій категорії 12-18 років перше місце отримали учасниця із с. Тязів Аліна Маліновська та Тетяна Деркач із Ямниці. Друге місце здобули Аліна Пушко із с. Сілець та павлівчанка Христина Стрілець. Третє місце розділили Діана Рибак та Христина Матіяш із Павлівки, а також ямничанка Софія Гнатишин.

У молодшій віковій категорії (7-11 років) перше місце посіли Вікторія Богач із с. Сілець та Вікторія Саміла із с. Ямниця. Друге місце зайняли Софія Галярник та Богдана Гандера із с. Ямниця. Третє місце здобули Іванна Криштоф та Богдан Щербій із с. Павлівки, Марта Пачків та Вероніка Кухарська з Ямниці.

Всі учасники були нагороджені грамотами і подарунками від сільського голови Романа Крутого та депутатського корпусу Ямницької ОТГ. Відділ культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ щиро дякує усім конкурсантам за участь, а їхнім художнім керівникам за відмінну підготовку учасників. Єднаймося у читанні Шевченкового слова і шануймо великого Кобзаря, бо він – вічний, як і його твори!