ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ЕТАП ІІ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД МОЛОДІ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ

У неділю, 03 березня 2019 р. на базі Ямницького ліцею пройшли змагання з волейболу в рамках проведення ІІ Спартакіади серед молоді Ямницької об’єднаної територіальної громади.

За лідерство у волейбольному турнірі до пізнього вечора змагалися 10 команд, що представляли населені пункти ОТГ: чотири із села Ямниця (“Молодіжна рада”, “Адміністрація”, “Вихор”, “Інтер”), три – з Павлівки (“Берегиня”, “СКZВ”, “Павлівка долішня”), дві тязівські команди (“Барса”, “Тязів-1”) та одна із Сільця (“Сілець”).

У складі команд учасниками Спартакіади стали голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, секретар Ямницької сільської ради ОТГ Юрій Проценко, депутати Тарас Самсонов, Олег Федишин, Ростислав Сьовко, Олег Петришин, Андрій Паркулаб, Ігор Добрянський, Мар’ян Дерун. На спортивному дійстві також були присутні в.о. старости с. Павлівка Іван Вацеба та депутати Ямницької ОТГ Михайло Третяк і Василь Попадинець.

Змагання проводилися за круговою системою, а переможці визначалися за найбільшою кількістю очок. Поділені жеребом гравці торували собі шлях до півфіналу у трьох групах. Після довготривалого ряду сетів переможці-півфіналісти змагалися за вихід в фінал. У фінальному етапі волейбольного турніру за третє місце зіграли “Вихор” (Ямниця) і “Павлівка долішня” (Павлівка). Остання вельми напружена гра за першість пройшла між командою “Інтер” (Ямниця) та павелецькою “Берегинею”. У підсумку змагань кубок переможця здобули гравці команди “Інтер” (Ямниця), срібним призером турніру з волейболу стала “Берегиня” (Павлівка) і почесну бронзу виборов ямницький “Вихор”. Призери були нагороджені дипломами, медалями, кубками, грошовими преміями, а інші учасники – грамотами за участь у змаганнях.

На завершення турніру голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий подякував гравцям за участь у волейбольному марафоні, відзначивши, що кількість охочих позмагатися зростає з кожним роком проведення Спартакіади серед сільської молоді, і це є свідченням того, що Ямницька ОГТ активно розвивається у всіх напрямках, й у спорті зокрема. Окрему вдячність він висловив також організаторам, суддям змагань, активним уболівальникам та всім, хто долучився до проведення цього спортивного дійства. Очільник громади побажав спортсменам подальших успіхів, сили духу, міцного здоров’я, добра, високих досягнень і підкорення нових вершин.