ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

У другу березневу суботу в Україні щорічно, починаючи з 1999 р., відзначається День працівника землевпорядної служби.

Голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий привітав із професійним святом працівників відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Ямницької сільської ради і депутатів Ямницької ОТГ, котрі входять до складу постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Очільник громади подякував землевпорядникам і депутатам за професіоналізм та сумлінну й наполегливу працю, яка потребує чимало часу і зусиль, а також побажав міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту, злагоди у сім’ях, миру і нових звершень у нелегкій справі на благо громади й України. З нагоди професійного свята працівників землевпорядної служби та представників комісії відзначили грамотами сільського голови і грошовими винагородами.

В свою чергу, начальник відділу земельних відносин Марія Палюга та голова земельної комісії Ростислав Сьовко вручили голові Ямницької об’єднаної громади Романові Крутому та юрисконсульту Ямницької сільської ради Мар’янові Деруну подяки за вагомий внесок у впровадження в життя ОТГ завдань земельної реформи та з нагоди свята Дня землевпорядника.