ХРЕСНИМ ШЛЯХОМ ІСУСА

В неділю, 07 квітня 2019 р. в час Великого посту та світлого християнського свята Благовіщення Пресвятої Богородиці мешканці в с. Павлівка Ямницької об’єднаної територіальної громади молилися Хресну дорогу.

Колона вірян пройшла більше п’яти кілометрів від горішньої церкви Христа Спаса горішньої парафії с. Павлівка і завершилася біля каплички у долішньому кінці села. Павлівчани, від великого і до малого, пройшли тернистим шляхом Ісуса на Голгофу, почергово несучи символічний хрест.

Участь у християнському дійстві взяли в.о. старости с. Павлівка Іван Вацеба, депутати Ямницької сільської ради ОТГ Василь Попадинець, Олександра Боднар, Олег Якубів, Михайло Третяк, працівники апарату Ямницької сільської ради, активісти та гості села.

Хресну ходу провели священнослужителі двох парафій с. Павлівки о. Василь Сенько, о. Володимир Заліський, а також вихідці с. Павлівка отці Любомир Мандзюк та Святослав Богачевський. Під час молитви чуттєво й емоційно звучали розважання над страстями Христовими у виконанні учнів Павлівського ліцею. Учасники хресної ходи  спільно молилися за спокій, мир та Боже благословення для України. Церковний хор під орудою начальника відділу культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ Христини Попадинець звеличав Хресну дорогу, співаючи страсні пісні.

Щорічно павлівчани виходять на вулиці села для роздумів над євангельськими текстами про останні години земного життя Ісуса, підтримуючи традицію спільної молитви Хресної дороги у час Великого посту.