ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, Ямницька сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів у проекті містобудівної документації:

Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Ямниця, провулок Привокзальний, 2, Тисменицького району, Івано-Франківської області.

Замовник містобудівної документації: Ямницька сільська рада об’єднаної територіальної громади.

Розробник містобудівної документації: Приватний архітектор Петрич С.І., сертифікат АА № 003710 с. Угринів, вул. Калуське шосе, 16.

Підстава для розроблення: рішення VІ позачергової сесії VІІ демократичного скликання Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 04 квітня 2018 року.

Громадські слухання відбудуться:

15 квітня 2019 року в 10 год. 00 хв.

за адресою: с. Ямниця, вул. Галицька, 36.