ЗАСІДАННЯ РАДИ ЕКСПЕРТІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ

У четвер 04 квітня відбулося засідання Ради експертів Бюджету участі Ямницької ОТГ. В рамках Програми Бюджету участі Ямницької об’єднаної територіальної громади на 2019 р., затвердженої рішенням XI сесії Ямницької сільської ради, ініціативні групи жителів ОТГ мають змогу за кошти громади реалізувати свій власний проект.

Прийняття заявок на участь у конкурсі тривало протягом березня. Відповідно до розпорядження голови Ямницької сільської ради ОТГ від 03.03.2019 р., було затверджено склад Ради експертів, куди увійшли сільський голова Роман Крутий, в.о. старости с. Тязів Василь Боднарчук, в.о. старости с. Павлівка Іван Вацеба, начальник відділу загальної та організаційної роботи Михайлина Боднарчук, начальник відділу освіти Наталія Винник, начальник відділу культури, молоді і спорту Христина Попадинець, діловод с. Сілець Інна Дейдей.

Під час засідання начальник відділу проектів та програм місцевого самоврядування Ярослав Татарин ознайомив присутніх з результатами подання заявок на участь, коротко охарактеризувавши кожну запропоновану ідею.

Після обговорення Рада експертів вирішила включити всі пропозиції у перелік для голосування. Також були затверджені місця (адміністративні приміщення сільських рад населених пунктів громади) і форма бланку для голосування та період голосування за проекти Бюджету участі Ямницької ОТГ, який триватиме з 8 квітня по 5 травня 2019 року.

ПЕРЕЛІК проектних пропозицій

на Бюджет участі Ямницької ОТГ на 2019 рік

Назва проекту Автор проекту Місце реалізації Вартість проекту, грн
1 Караоке для дітей, молоді і старших Салій Іванна Володимирівна с.Ямниця 24690