КЕРІВНИЦТВО ТА ДЕПУТАТИ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ VIII ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ПРИКАРПАТТЯ (ВІДЕО)

    18 травня 2019 р. керівництво і депутати Ямницької ОТГ у складі команди Тисменицького району взяли участь у VIІІ обласній спартакіаді між командою депутатів обласної ради, збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад районів і міст обласного значення Івано-Франківської області.

  Традиційно, спортивне дійство пройшло в обласному центрі на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання й спорту України. Змагання відбулися з кількох спортивних дисциплін: футзал, волейбол, шашки, шахи і настільний теніс.

   Зіграли у футбол в складі збірної команди депутатів місцевих рад Тисменицького району й представники Ямницької ОТГ: голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, секретар Ямницької сільської ради ОТГ Юрій Проценко, а також депутати Ямницької ОТГ Андрій Паркулаб та Олег Федишин.

   Нагородження переможців відбулося після завершення змагань з кожного виду спорту. Учасники були відзначені кубками, медалями, грамотами та статуетками. За підсумками змагань з усіх видів спорту, збірна команда Тисменицького району посіла третє місце.

ФОТОЗВІТ:

ВІДЕО:

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ”