ЛАУРЕАТИ ПРЕМІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ “ОБДАРОВАНІ ДІТИ ГРОМАДИ”

Відповідно до рішення Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 26 лютого 2019 р. Про премію Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади “Обдаровані діти громади” та розпорядження сільського голови Ямницької ОТГ від 01 березня 2019 року №34, з 01 березня по 30 квітня 2019 року було оголошено конкурс на присудження премії “Обдаровані діти громади”.

02 травня 2019 р. голова Ямницької об’єднаної територіальної громади, голова комісії Роман Крутий провів засідання комісії на присудження премії “Обдаровані діти громади”.

В ході засідання членами комісії було розглянуто 8 подань кандидатів на присудження премії у трьох номінаціях: “Учень року”, “Спортсмен року”, “Творча особистість року”. Шляхом таємного голосування комісією було прийнято рішення присудити Премію “Обдаровані діти громади” переможцям:

в номінації “Учень року” Щербій Юлії Святославівні, 2002 р.н., с. Павлівка;

в номінації “Спортсмен року” Резі Ілоні Володимирівні, 2005 р.н., с. Ямниця;

в номінації “Творча особистість року” Ганущак Вікторії Петрівні, 2005 р.н., с. Сілець.

Згідно з Розпорядженням сільського голови Ямницької ОТГ від 07 травня 2019 року №67, переможцям конкурсу в рамках святкування Дня села буде вручена нагорода у розмірі 10 000 гривень кожному, Диплом та Почесний знак лауреата Премії “Обдаровані діти громади”, а  вчителю (тренеру, художньому керівнику) за підготовку переможця Премії виплачується винагорода у розмірі 5 000 гривень та 2 500 гривень відповідно.