ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Ямницькою сільською радою об’єднаної територіальної громади  розробляються проекти регуляторних актів:

– рішення Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

рішення Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення інших податків та зборів на території Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

рішення Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

рішення Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».

Мета проектів – врегулювати права та обов’язки учасників правовідносин у сфері оподаткування та справляння місцевих податків та зборів на території Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади. З текстом проектів регуляторних актів та аналізами  регуляторного впливу можна ознайомитись:

– в мережі Інтернет на офіційному сайті Ямницької сільської ради yamnytsya-otg.if.ua;

– в приміщенні Ямницької сільської ради: с. Ямниця, вулиця Галицька 36, тел. 58-37-74

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект регуляторного акту разом із аналізом регуляторного впливу оприлюднюється протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення даного повідомлення. Зауваження та пропозиції приймаються в друкованому чи електронному виглядах за вищезазначеними адресами або по електронній пошті yamnytsya.rada@gmail.com впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу на офіційній сторінці Ямницької сільської ради  в мережі Інтернет.