РОМАН КРУТИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ XV БОКСЕРСЬКОГО ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ МАЙСТРА СПОРТУ ПЕТРА МИЦИКА (ВІДЕО)

11 травня 2019 р. голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий взяв участь в урочистому відкритті XV Міжнародного боксерського турніру пам’яті майстра спорту Петра Мицика, який за ініціативою керівництва Тисмениччини традиційно пройшов на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

На урочисте відкриття турніру завітали також голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, голова громадської організації відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін та інші поважні гості.

Учасниками спортивного заходу були команди зі Львова, Ужгорода, Дніпра, Микулинців Тернопільської області, Івано-Франківщини, Німеччини (дві збірних команди з України та Німеччини представляли 22 учасники). На спортивній арені боксери в одинадцяти запеклих поєдинках боролися за звання найкращих. Збірні обох країн у підсумку отримали рівний рахунок, проте переможний кубок дістався команді з Німеччини.

Всіх переможців турніру нагородили пам’ятними статуетками, грамотами та подяками, а меценатам, котрі долучилися до організації спортивного дійства, було вручено спеціальні відзнаки за розвиток боксу та на вшанування Петра Мицика.

Майстер спорту Петро Мицик – уродженець Тисмениччини, відомий своїми досягненнями боксер, шанований у спортивних колах тренер, приклад якого наслідують спортсмени Прикарпаття.

ВІДЕО:

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ”