ТРЬОХ ЗАХИСНИКІВ З ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ ВІДЗНАЧИЛИ ЗА БОЙОВУ ЗВИТЯГУ

24 травня 2019 року у рамках відзначення Дня Героїв у Івано-Франківській ОДА було нагороджено 15 учасників ООС (АТО) та волонтерів, котрі підтримують бійців на війні.

Спільною почесною нагородою Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради “За бойову звитягу” відзначили трьох жителів Ямницької об’єднаної територіальної громади, членів громадської організації “Ямницька спілка учасників бойових дій та АТО”: Тараса Борищака (с. Тязів), Андрія Кухарського (с. Ямниця) і Тараса Самсонова (с. Ямниця), який також є депутатом Ямницької сільської ради ОТГ.

Вручали нагороди заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк та головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції Володимир Веркалець.

Щирі вітання нашим відважним героям і безмежна вдячність за незламну силу духу й героїзм.

Відео UA: КАРПАТИ