У ЯМНИЦЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ГРОМАДІ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

24 травня 2019 р. в Ямницькій об’єднаній територіальній громаді відбулися заходи з нагоди відзначення свята, якого протягом навчального року з нетерпінням очікують школярі.

Дружні шкільні родини Ямницького і Павлівського ліцеїв, Тязівської і Сілецької гімназій зібралися цього дня на ранкову урочисту лінійку; святково зодягнені учні прийшли до своїх класів з квітами, щоби подякувати наставникам за невтомну працю й терпіння. Проте по-особливому урочисто останній дзвоник лунав для  випускників, котрі цьогоріч прощаються зі школою, з дитинством. В рамках святкування завершення навчального року найстаранніших учнів нагородили похвальними листами за успіхи у навчанні, а школярів, котрі стали призерами районних, обласних конкурсів і олімпіад, а також їхніх наставників було відзначено грамотами й грошовими винагородами від керівництва Ямницької ОТГ. У кожному закладі освіти Ямницької ОТГ талановиті учні представили цікаві виступи, які додавали гарного весняного настрою всім присутнім.

У Ямниці “Останній дзвоник” відвідав голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий. Зі словами теплих побажань і щирих привітань із завершенням навчального року він звернувся до школярів та випускників, подякувавши  батькам і вчителям за їхню невтомну працю й турботу у вихованні дітей, учням побажав гарного літнього відпочинку, а випускникам – доброї долі, щастя, благополуччя та великих здобутків:

“Нехай ваш життєвий шлях буде щасливим та успішним, будьте упевненими у своїх силах, і ваші мрії обов’язково здійсняться!

Слова вітань для школярів звучали з уст директора Ямницького ліцею Йордани Лесів, отця Ярослава Рожака. Приємним дарунком для усіх присутніх стала цікава вокальна композиція на сучасний лад від колективу учнів Ямницького ліцею.

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ:

ВІДЕО:

У Павлівці з успішним завершенням навчання усіх учнів вітали в.о. старости села Іван Вацеба, начальник відділу освіти Ямницької ОТГ Наталія Винник, депутат Ямницької сільської ради ОТГ, директор Павлівського ліцею Олександра Боднар, голова профспілкового комітету педагогічних працівників Тисменицького району, депутат Ямницької сільської ради ОТГ Іван Когуч, отець Василь Сенько.

ПАВЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ:

У Тязеві зі щонайкращими побажаннями добра і подальших успіхів до школярів та випускників звертались в.о. старости села Василь Боднарчук, отець Димитро Кубацький, директор Тязівської гімназії Оксана Щербій.

ТЯЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ:

У с. Сілець слова щирих вітань з успішним завершенням навчального року для учнів висловлювали в.о. старости села Інна Дейдей, депутат Ямницької сільської ради ОТГ Михайло Юркевич, депутат Ямницької сільської ради ОТГ, директор Сілецької гімназії Любов Гнатковська, головний спеціаліст відділу освіти громади Христина Владика, отець Василь Смицнюк.

СІЛЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ:

Мелодія останнього дзвоника ознаменувала початок чудової пори – літніх канікул. Учні всіх закладів освіти громади були успішно переведені до наступних класів, а у випускників попереду – прощальний випускний вечір та дорога у нове доросле життя.