УЧНІ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ ПЕРЕДАЛИ ВИШИВАНКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ЗОНИ АТО

Навчальні заклади Ямницької ОТГ доєдналися до Всеукраїнської акції “Вишиванка дітям зони АТО”, яка вже п’ятий рік поспіль проводиться з ініціативи громадської організації “Волонтерська Сотня Доброволя” і має на меті сприяти консолідації суспільства та покращити взаєморозуміння жителів різних регіонів України.

На жаль, не кожна дитина, яка проживає у зоні бойових дій, може дозволити собі одягнути вишиванку, українську символіку і долучитися до свята. Відтак, учні Ямницького і Павлівського ліцеїв та Сілецької гімназії підтримали благодійну акцію, зібравши партію традиційного українського одягу для передачі в зону тимчасово окупованих територій. Загалом на добру справу було пожертвувано і відправлено на Схід 14 вишиванок та 2 дитячі спідниці.