ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З БОРОТЬБИ САМБО ІМ. ГЕРОЯ АТО РУСЛАНА ЮРЧИШИНА (ВІДЕО)

У суботу 04 травня 2019 року в Ямницькій ОТГ пройшов перший Відкритий турнір з боротьби САМБО ім. героя АТО Руслана Юрчишина серед юнаків і дівчат 2001-2011 р.н.

Захід відбувся за ініціативи керівництва громади, місцевого спортивного клубу з боротьби САМБО/ДЗЮДО та ГО “Ямницька спілка учасників АТО”. На спортивне дійство завітали голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, начальник відділу культури, молоді та спорту ОТГ Христина Попадинець, директор Ямницького ліцею Йордана Лесів, духовенство, представники Ямницької спілки учасників АТО, громадськість та інші гості.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, який від імені керівництва громади і депутатського корпусу привітав спортсменів з урочистим відкриттям турніру, подякував їм за активність у зайнятті спортом, популяризацію здорового способу життя і побажав міцного здоров’я, добра наснаги й високих здобутків.

“У такий мирний спосіб ми сьогодні вшановуємо пам’ять героя, учасника АТО, патріота, нашого земляка Руслана Юрчишина. Ми з Вами повинні пам’ятати його подвиг і ніколи не допускати, аби нога ворога топтала нашу землю. Щоби ми могли у мирний час навчатися, займатися спортом і перемагати”, –  підсумував очільник громади.

Після урочистого виконання гімну України було покладено квіти до меморіального знаку Русланові Юрчишину, а пам’ять про полеглого звитяжця присутні вшанували хвилиною мовчання. Патріотична хореографічна композиція-трен “Пливе кача” розчулила присутніх глибиною скорботи за усіма героями, котрі невинно загинули в умовах воєнної трагедії українського сьогодення.

Перед початком заходу отець-митрат Богдан Курилів та о. Василь Смицнюк благословили учасників змагань на добрий початок та успішне проведення змагань.

Продемонструвати свої сили у мистецтві САМБО / ДЗЮДО і позмагатися за звання кращих самбістів до Ямницької ОТГ прибули учасники кількох спортивних шкіл Івано-Франківської області, а також господарі турніру, команда спортивного клубу ім. героя АТО Р. Юрчишина, що функціонує на базі Ямницького ліцею. Протягом кількох годин на двох татамі відбувались двобої у різних вікових категоріях. За підсумками змагань, переможці та призери у кожній з категорій були відзначені кубками, медалями та грамотами.

Керівництво Ямницької ОТГ висловлює щиру вдячність ініціаторам, спонсорам, організаторам та учасникам першого Відкритого турніру з боротьби САМБО ім. героя АТО Руслана Юрчишина, а також усім, хто долучився до проведення спортивного дійства.

ФОТО:

ВІДЕО:

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ”