“ДЗВІНКІ ГОЛОСИ” ПРОЗВУЧАЛИ ВДРУГЕ

02 червня 2019 року до Міжнародного Дня захисту дітей вдруге у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді відбувся дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс народної й естрадної української пісні “Дзвінкі голоси”.

Цьогоріч бажання заспівати виявили 16 талановитих солістів Ямницької ОТГ. До складу журі, яке оцінювало конкурсантів, увійшли начальник відділу культури, молоді та спорту громади Христина Попадинець, директор Ямницької дитячої музичної школи Світлана Бойко, викладач музично-теоретичних дисциплін у Ямницькій ДМШ Мар’яна Гусар, член виконавчого комітету Ямницької сільської ради ОТГ, громадський діяч Романія Постолянюк та депутат Ямницької сільської ради ОТГ Михайло Третяк. Модерувала співочий захід головний спеціаліст відділу культури ОТГ Марта Вацеба.

Начальник відділу культури громади Христина Попадинець у своєму вітальному слові перед початком конкурсу висловила вдячність сільському голові Ямницької ОТГ Романові Крутому за підтримку в організації музичної події.

Примітно, що керівництво громади продовжує всебічно сприяти розвитку культурно-мистецького життя в ОТГ, даючи можливість місцевій молоді розкривати свій творчий потенціал.

У фестивалі-конкурсі взяли участь діти та молодь у віці від 6 до 30 років. Відповідно до умов конкурсу, виконавці були поділені на три вікові категорії. Талановиті діти з Ямниці, Павлівки, Сільця, Тязева під музичний, інструментальний супровід та акапельно демонстрували свої вокальні здібності й артистизм.

За підсумками конкурсу, у I – віковій категорії (молодшій) призові місця здобули учасники з Павлівки: перше місце отримала Іванна Криштоф, друге місце посіла Анастасія Філь, а третє – Іванна Мандзюк.

У II – віковій категорії (середній) першість здобула ямничанка Тетяна Деркач, другу позицію зайняла учасниця із с. Тязів Аліна Маліновська і третє призове місце посіла мешканка Сільця Вікторія Ганущак.

У III – віковій категорії (старшій) перше місце здобула солістка із Сільця Діана Лугініна, другу позицію посіла тязівчанка Інна Гуляк і третю – її односельчанка Марина Сербин.

Найбільш хвилюючим моментом було оголошення володаря “Гран-прі”. Заслужену найвищу відзнаку отримала талановита співачка із с. Сілець – Оксана Сисак.

Вручали нагороди конкурсантам начальник відділу культури, молоді та спорту Христина Попадинець і директор Ямницької дитячої музичної школи Світлана Бойко, котрі підвели підсумки співочого дійства, подякували всім виконавцям за участь і побажали натхнення, успіхів, розвитку та нових здобутків.

Спільні пам’ятні світлини стали завершальним моментом  другого у Ямницькій громаді співочого фестивалю-конкурсу народної й естрадної української пісні “Дзвінкі голоси”.