РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ НА 2019 РІК

В рамках Програми Бюджету участі Ямницької об’єднаної територіальної громади на 2019 р., затвердженої рішенням XI сесії Ямницької сільської ради, ініціативні групи жителів ОТГ мали змогу подати проектну заявку для реалізації за кошти громади власного проекту. Головна мета конкурсу Бюджету участі – долучити мешканців до вирішення проблем громади, дати їм відчути, що саме вони творці умов, у яких проживають і їм під силу змінити свою вулицю чи село.

У п’ятницю  07 червня 2019 р. відбулося засідання Ради експертів Бюджету участі Ямницької ОТГ, під час якого були визначені цьогорічні проекти-переможці.

Відповідно до Програми «Бюджет участі Ямницької ОТГ на 2019-2020 роки», голосування за проекти відбувалось двома способами:

• у паперовому варіанті на бланку-анкеті у визначених для цього місцях в кожному населеному пункті громади;
  • електронно на офіційному веб-сайті ОТГ через заповнення google-форми.

Громадянами було подано 17 проектів (6 від Ямниці, 3 від Сільця, 8 від Тязева) відповідно до пріоритетів (3 – благоустрій, 1 – спорт, 13 – підтримка освіти, культури та творчості) та вимог на загальну суму 388789 грн. (Перелік проектів вміщений у Додатку 1). За подані пропозиції голосували жителі, вихідці громади та особи, котрі працюють на території ОТГ.

Проголосувати за допомогою паспортних даних за один, два чи максимально три проекти мав можливість кожен, хто досягнув 18 років, лише один раз і тільки одним способом – або паперово, або електронно. Було зібрано і детально проаналізовано кожну заповнену анкету, відповідно до «Положення про Бюджет участі Ямницької об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки». Окрім відповідальних осіб, для перевірки результатів голосування було задіяно зовнішніх експертів двох програм («Антикорупційні механізми в освіті та медицині» та «Розумна взаємодія»), учасником яких є Ямницька ОТГ.

Після обговорення результатів голосування Радою експертів було підведено підсумки голосування та визначено наступних переможців:

Рейтинг № проекту Назва проекту Автор проекту Місце реалізації Вартість проекту, грн
1. 0011 Мій всесвіт (освітній простір для дітей з особливими освітніми потребами) Лесів Йордана Зеновіївна с.Ямниця 24988
2. 0010 Новий освітній простір (навчання та розвиток за межами класної кімнати) Підгаєцька Мар’яна Володимирівна с.Ямниця 21755
3. 0007 Чиста криниця Галюк Олег Васильович с.Тязів 19808
4. 0014 Криниця у Млинівці (облагородження джерела по вул.Зелена) Ткач Тарас Михайлович с.Ямниця 24800
5. 0012 Видання збірки поетичних творів жителів Ямницької ОТГ Стельмах Олег Дмитрович ОТГ 24500
6. 0003 Книгам про Тязів бути (Історія села. Тязівське весілля) Садула Ірина Володимирівна с.Тязів 24770
7. 0015 Реставрація волейбольного поля Дуда Роман Миколайович с.Сілець 25000
8. 0002 Сучасній бібліотеці – сучасні технології Королевич Наталія Василівна с.Тязів 24999

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ № 87 ВІД 07.06.2019 р. “ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2019 р.”

Дякуємо усім, хто взяв участь в конкурсі та долучився до голосування.  Далі справа за авторами, котрі мають довести розпочате діло до кінця, а це потребує часу, зусиль та консолідації мешканців. Всім активним учасникам проекту бажаємо оптимізму, невичерпної енергії та віри у свої сили!