РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ № 85 ВІД 07.06.2019 р. “ПРО СКЛИКАННЯ ХІI СЕСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ”

ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07 червня 2019 року                                                                                                  № 85

Про скликання ХІІ-ої

сесії Ямницької сільської ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати ХІІ-ту сесію Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади у четвер, 20 червня 2019 року о 16-00 год. в актовому залі Ямницького ліцею.
  2. Запропонувати такий порядок денний засідання сесії:

2.1. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету за перший квартал 2019 року.

2.2. Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2.3. Земельні питання.

2.4. Інші питання.

1. Виконавчому апарату сільської ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії.

Сільський голова                                                                               Роман Крутий