XІІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

26 червня 2019 р. у приміщенні Ямницького ліцею відбулося дванадцяте засідання виконавчого комітету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

На порядку денному засідання розглянули наступні питання:

1. Про присвоєння поштової адреси.
  2. Про надання дозволу на газифікацію житлового будинку.
  3. Про проведення велопрощі Ямницької об’єднаної територіальної громади “За мир і спокій в Україні”, присвяченої Дню Конституції України.
  4. Про переведення садового будинку у житловий будинок.
  5. Про надання дозволу на тимчасове розміщення дитячих атракціонів та здійснення святкової торгівлі під час святкування 575-ї річниці с. Ямниця.
  6. Про надання дозволу для здійснення торгівлі продуктами швидкого харчування під час святкування 575-ї річниці с. Ямниця.
  7. Про надання дозволу для здійснення виїзної торгівлі прохолоджуючим напоями, гарячими стравами швидкого харчування під час святкування свята “Івана Купала” та 575-ї річниці с. Ямниця.
  8. Про надання дозволу для здійснення торгівлі гарячими напоями під час святкування свята “Івана Купала” та 575 – ї річниці с. Ямниця.
  9. Інше.

По усіх питаннях були прийняті відповідні рішення.