ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

18 червня 2019 р. у приміщенні Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади відбулися засідання постійних комісій.

В рамках порядку денного ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БЮДЖЕТУ, ПЛАНУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА розглядались питання:

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік.
  3. Про встановлення інших податків та зборів на території Ямницької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  4. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  5. Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади.
  6. Про визнання виконавчого апарату суб’єктом державної реєстрації.
  7. Про затвердження змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.
  8. Про затвердження розпоряджень голови Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  9. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету за перший квартал 2019 року.

Порядок денний ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ містив наступні пункти:

1. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  3. Про затвердження Графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  4. Про затвердження Статутів Ямницького та Павлівського ліцеїв, Тязівської та Сілецької гімназій, ЗДО “Зіронька” у новій редакції.
  5. Про затвердження символіки Ямницької об’єднаної територіальної громади.

На засіданнях усіх комісій було прийнято рішення про винесення питань на розгляд сесії Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.