КОМАНДА ФК “ВИХОР-2” ЗАЙНЯЛА ДРУГЕ МІСЦЕ У ТУРНІРІ ПАМ’ЯТІ ВЕТЕРАНІВ КЛУБОВЕЦЬКОГО ФУТБОЛУ

30 червня 2019 р. ямницька команда ФК “Вихор-2” взяла участь у Турнірі пам’яті ветеранів клубовецького футболу. Змагалися за першість на стадіоні “Маяк” у с. Клубівці команди з Милування, Стриганців, Клубівців та Ямниці.

Безпосередню участь у Турнірі взяли голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий (ФК “Вихор-2”, ФК “Милування”), заступник сільського голови Ямницької ОТГ Микола Зелінський (ФК “Вихор-2”) та секретар Ямницької сільської ради ОТГ Юрій Проценко (ФК “Клубівці”), котрий став автором вирішального гола змагань. Підтримували футболістів під час гри також депутат Ямницької ОТГ Михайло Юркевич та депутат облради, президент ФК “Вихор” (Ямниця) Роман Ткач.

У підсумку, команда ФК “Вихор-2” посіла друге місце. Головний приз дістався команді-господарю ФК “Клубівці”, яка обійшла ямницьких гравців з рахунком 4:3, за результатами серії пенальті. Третє місце вибороли футболісти команди ФК “Милування”.