ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р.№555, Ямницька сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

Зміни до генерального плану села Ямниця, суміщені з детальним планом території в урочищі «Порохівня», с. Ямниця, Тисменицького району, Івано-Франківської області.

Замовник містобудівної документації: Ямницька сільська рада об’єднаної територіальної громади.

Розробник містобудівної документації: Приватний підприємець Думич Л.Т., сертифікат АА №004442 м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 198б/35.

Підстава для розроблення: рішення виконавчого комітету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 29 травня 2019 року.

Громадські слухання відбудуться:

19 липня 2019 року в 10 год. 00 хв.

за адресою: с. Ямниця, вул. Галицька, 36.