У ЛІЦЕЯХ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДБУЛИСЯ ВИПУСКНІ ВЕЧОРИ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ

У закладах освіти Ямницької ОТГ пройшли урочисті випускні вечори одинадцятикласників. Червень 2019 року запам’ятався випускникам прощанням зі шкільними стінами, вчителями, однокласниками, а для педагогів – це ще одна перегорнута сторінка книги шкільних буднів. Цьогоріч у ліцеях громади 13 юнаків та дівчат успішно завершили навчання, склали іспити, ЗНО і розпочинають доросле життя.

22 червня 2019 р. випускний бал пройшов у Павлівському ліцеї. Традиційно одинадцятикласники прийшли до церкви, де спільно з батьками помолилися й отримали благословення від отця Василя Сенька.

Опісля  відбувся святковий захід, на якому їм урочисто вручили документи про повну загальну середню освіту. Від щирого серця привітала учнів із закінченням навчання директор закладу освіти Олександра Боднар, яка побажала дітям здійснити свої мрії та досягти вершин. Класний керівник Марія Генсіцька проводжала своїх любих учнів добрими словами і мудрими порадами. Торкнулися душі кожного з присутніх у залі слова першої вчительки Любові Комар. Урочисте вручення атестатів, обмін побажаннями, сльози і сміх, зустріч сонця – це те, що зробило свято незабутнім.

Випускний вечір одинадцятикласників Ямницького ліцею відбувся 29 червня 2019 р. Святкування розпочалося у церкві Св. Миколая, де випускників та батьків благословив отець Ярослав Рожак, і продовжилося урочистостями у стінах рідного ліцею. Того святкового вечора в актовій залі під оплески гостей, батьків, учителів, випускникам було вручено документи про загальну середню освіту, відзначено медалістів.

На захід завітали голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, заступник сільського голови Микола Зелінський, духовенство, керівництво ліцею, учителі, батьки, громадськість. Найкращі побажання для випускників лунали з уст директора Ямницького ліцею Йордани Лесів, класного керівника Надії Перчик, першої вчительки Мирослави Паланиці, а також батьків. У вітальних словах звучали щирі настанови на майбутнє, побажання успіху та гарних досягнень, зробити вдалий вибір майбутньої професії і пам’ятати вчителів та батьків, які разом йшли з ними всі одинадцять років аж до випускного балу.

З такою знаковою у житті подією від імені керівництва громади та депутатського корпусу привітав одинадцятикласників сільський голова Ямницької ОТГ Роман Крутий. Він подякував учителям за те, що навчили й добре виховали молодь, батькам – за те, що підтримували своїх дітей, а випускникам висловив щонайкращі побажання з нагоди їхнього свята.

“Сьогодні ви стоїте перед нами, такі красиві, розумні і впевнені у собі молоді люди. Тому, нехай буде щасливою Ваша дорога у доросле життя, нехай Бог благословить цей шлях, а всі ваші мрії і сподівання здійснюються. Добра Вам, здоров’я, успіхів і в добру путь, дорогі наші випускники!” – вітав  одинадцятикласників очільник громади.

Танцювальні й співочі номери колективів Ямницького ліцею стали чудовим подарунком для усіх присутніх у залі. Ностальгійно прозвучала мелодія шкільного вальсу з батьками. Кружляючи у танці, учні прощалися з рідною альма-матер, з учителями, однолітками, прощалися з дитинством… Наостанок усі разом зробили пам’ятні світлини.

Бажаємо усім випускникам закладів освіти Ямницької об’єднаної територіальної громади щасливого плавання в бурхливому морі самостійного життя. Нехай з Вами завжди залишаються поруч вірні друзі та мудрі наставники. Міцного здоров’я Вам, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і щедрої долі!

ПАВЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ:

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ: