В РИТМІ СЕРЦЯ…

30 червня 2019 р. в актовій залі Ямницького ліцею вперше у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді відбулося свято хореографії “В ритмі серця…”, присвячене Міжнародному Дню молоді.

Представники Ямниці, Павлівки, Сільця і Тязева репрезентували 13 ефектних номерів, які відобразили захоплюючу палітру різновидів танцю: український, циганський, східний, сучасний, латино-американський, польський, спортивний та інші.

Учасники будинку культури с. Сілець, які розпочинали свято, представили увазі присутніх цікаві хореографічні композиції під орудою Галини Бибик, серед яких “Діти Ураїни”, “Коханочки” (колектив “Весела академія”) та циганський танець  “Хоп, хоп, хоп” (колектив “Аяяй”).

Ансамбль народного танцю “Ямничанка” (керівник Ярослав Семкович, концертмейстер Петро Харук) будинку культури с. Ямниця представили танці “Подоляночки”, “Ямницька полька”, “Гуцулка на царинці” та покутський народний танець “Голубка”. Репертуар від ямничан був наповнений також сучасним, енергійним і стильним танцем хіп-хоп у виконанні Марти Пачків.

Хореоргафічний колектив “Нове покоління” (керівник Анна Ковальчук) будинку культури с. Тязів демонстрував сучасні спортивні танці. А танцювальний дует дівчаток Тая Ковальчук та Даша Сінгх з композиціями “Мрія” і “ Східна принцеса” (керівник Руслана Загайкевич) зачарували глядачів фантазіями таємничого  Сходу.

Юні і талановиті дітки з Павлівки Марічка Вацеба та Антон Возняк, учасники спортивно-бального клубу “Глорія”, потішили глядачів  запальним та емоційним латино-американським бальним танцем “Ча-ча-ча”.

На завершення з вітальним словом виступила начальник відділу культури молоді та спорту громади Христина Попадинець, яка висловила вдячність сільському голові Ямницької ОТГ Романові Крутому та депутатам громади за підтримку у проведенні свята. Вона подякувала всім учасникам за те, що взяли участь в заході і побажала щонайкращих гараздів, успіху, здобутків, саморозвитку і підкорення нових хореографічних вершин.

Свято хореографії “В ритмі серця…”, присвячене Міжнародному Дню молоді, подарувало незабутні враження та емоції, дозволивши насолодитися мистецтвом танцювальних талантів Ямницької ОТГ. Проведення таких заходів є необхідністю, адже сприяє вихованню молодих танцюристів громади, гуртує людей і збагачує спільні культурні надбання.