ГРОМАДА ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

День 24 серпня 28 років тому став знаменною датою в історії українського народу, бо саме тоді, далекого 1991-го Україна виборола свою незалежність. Національне, велике і патріотичне для кожного українця свято відзначили й у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді.

У храмах Ямниці, Павлівки, Сільця і Тязева відбулася Божественна Свята Літургія. Зодягнені як годиться у святкові українські вишиванки, мешканці громади відвідали ранкові Богослужіння, на яких звучала щира молитва за збереження миру, спокою, щасливого майбутнього, єдності та незалежності Української держави.

Опісля біля пам’ятників борцям за волю України люди спільно  молилися за душі загиблих героїв минулого і сьогодення, котрі віддали свої життя за Незалежність і територіальну цілісність рідної нашої держави.

У селах Павлівка та Сілець  після поминальної панахиди відбулися святкові концерти за участю художніх колективів будинків культури, учнів ліцею та гімназії. Талановиті артисти підготували для глядачів  святкову програму, наповнену патріотичними українськими піснями, поезією, танцями.

У селі Тязів 25 серпня, у неділю, в приміщенні будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню Незалежності.

Цікавим та різнобарвним для ямничан, та жителів громади став концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності будинку культури с. Ямниця, вчителями та учнями дитячої музичної школи.

Голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, який завітав на урочисті заходи у Ямниці, від імені депутатів та від себе особисто привітав мешканців громади зі святом, бажаючи щастя і добра, процвітання, злагоди в оселях, любові, благополуччя, згуртованості, світлої і незабутньої пам’яті про Героїв України, а токож благословив захід митрофорний протоієрей отець Богдан Курилів.

Несподіваним та колоритним подарунком, для усіх глядачів заходу, стала святкова вечеря від сільського голови.

Святкування Дня Незалежності у Ямниці тривало до самого вечора і завершилося веселими танцями під живу музику.

Гуртуймося у єдності, у мирі і незламній вірі в щасливе майбутнє нашої Держави!