ПАВЛІВКА ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЮ 437 РІЧНИЦЮ

25 серпня 2019 року село Павлівка, відсвяткувало свою 437 – річницю. Урочисті заходи розпочалися із Божественної Святої Літургії у церкві святого Миколая. На літургію завітав Голова сільської ради ОТГ Роман Крутий, отці парафій із громади та гості. Чудовим співом величав Службу Божу церковний хор під керівництвом регента, начальника відділу культури, молоді та спорту Христини Попадинець.

Продовженням заходів стали спортивні змагання. Кілька команд позмагались між собою за нагороди і грамоти у міні-футболі. Після цього усі охочі спробували свої сили у підніманні гирі та перетягуванні канату, в ударах м’яча на точність.

Погода була чудовою і настрій святковий. Мешканці Павлівки і гості зібралися разом на місцевому стадіоні, щоб разом відзначити день народження села. На місці проведення свята діяла виїзна торгівля, а для дітей було організовано розважальні атракції. Депутати Ямницької ОТГ, від Павлівки, радо запрошували гостей дійства на частування, пригощали  смачними, традиційними  павлівськими стравами.

Урочиста частина святкувань розпочалась словами щирих привітань від керівництва Ямницької ОТГ Тисменицького району. Голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий привітав мешканців Павлівки з Днем села, побажавши громаді процвітання, добробуту, благополуччя й гарного настрою.

В. о. старости с. Павлівка Іван Вацеба у своєму вітальному слові бажав односельчанам радості, миру, добра і всіх благ.

Святкова атмосфера супроводжувалась щирими вітаннями голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, а також запрошених на дійство представників сіл Ямницької об’єднаної громади.  Гості свята, зокрема в.о. старост сіл Ямницької ОТГ і настоятелі церков також зверталися до жителів Павлівки зі щонайкращими побажаннями доброї долі, процвітання й усіляких гараздів.

Голова об’єднаної громади Роман Крутий та в.о. старости Павлівського старостинського округу Іван Вацеба вручили подяки кращим жителям села у різних номінаціях – наймолодшій і найстаршій жителькам, подружнім парам, які цьогоріч святкують золоте весілля, а також наймолодшій подружній парі, павлівчанам, які святкували своє день народження разом із днем села та учениці павлівського ліцею, яка отримала відзнаку «Учень року». Урочисто нагородили й переможців спортивних змагань.

Фестини продовжились концертом за участі місцевих колективів із сіл Павлівка, Ямниця, Тязів, Сілець, а також відомих артистів естради – народного артиста України Івана Поповича та Андріани. Цікава мистецька танцювальна концертна програма подарувала усім гостям незабутню атмосферу.

Завершилося святкування Дня села далеко за північ святковою дискотекою під відкритим небом.