ВІДБУЛАСЬ XIІІ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ

У п’ятницю, 09 серпня 2019 р. відбулася XIІІ позачергова сесія Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання. У залі були присутні сільський голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, депутатський корпус, в.о. старости Павлівського старостинського округу Іван Вацеба, працівники апарату сільської ради, голова Рибненської сільської ради Василь Ісаків, представники ЗМІ, громадськість.

Під час засідання депутати шляхом поіменного голосування ухвалили важливе для Ямницької ОТГ рішення щодо добровільного приєднання територіальної громади села Рибне Тисменицького району до Ямницької сільської об’єднаної територіальної громади.

Восени 2018 р. громада села Рибне виявила бажання стати частиною Ямницької об’єднаної територіальної громади. У селі відбулися громадські слухання, а також сесія, на яких мешканці та місцеві депутати підтримали об’єднання, після чого вони звернулися до керівництва об’єднаної громади з відповідним проханням.  Відтак, у жовтні минулого року на IX-й сесії Ямницької ОТГ депутати прийняли рішення, надавши згоду на добровільне приєднання села Рибне Тисменицького району до Ямницької об’єднаної громади. Наступним кроком стало схвалення у червні 2019 р. на сесіях обох сільських рад проектів рішень стосовно добровільного приєднання. Схвалені проекти були направлені в Івано-Франківську обласну державну адміністрацію для надання висновку про їхню відповідність Конституції та Законам України. Висновок Івано-Франківської ОДА про відповідність усіх рішень було отримано у липні.

Після схвалення 08 та 09 серпня 2019 р. на сесіях Ямницької та Рибненської сільських рад рішень про добровільне приєднання територіальної громади с.Рибне до Ямницької ОТГ, Ямницька сільська рада подала чергове клопотання до Івано-Франківської ОДА, тепер уже з проханням звернутися до Центральної виборчої комісії щодо призначення додаткових виборів депутатів Ямницької сільської ради від Рибненської територіальної громади. Після того, як рішення ЦВК буде ухвалене, а додаткові вибори – проведені, депутатський корпус Ямницької ОТГ поповниться ще одним представником.