ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дорогі жителі Ямницької об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю усіх Вас із Днем Незалежності України!

Це свято – уособлення багатовікового прагнення українців до свободи і незалежності, символ незламності духу, непереборного прагнення бути господарями на своїй землі. Нам судилося бути учасниками творення новітньої української держави, втілювати одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою буде наша держава, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на благо і процвітання Ямницької  громади та всієї України.

Щиро бажаю всім незламної віри у гідне майбутнє, здоров`я і довголіття, добробуту на нашій українській землі!

Зі святом Вас! З Днем Незалежності!

Голова Ямницької об’єднаної територіальної громади

Роман Крутий