ДЕНЬ ЗНАНЬ В ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ

Літо закінчилося і вересневе свято знову зібрало разом усіх школярів нашої громади, їх батьків, бабусь і дідусів.

Особлива увага присутніх була звернута до першокласників, на яких відтепер чекає багато відкриттів, нових знань, цікавих зустрічей. Протягом літа було немало зроблено для того, аби вони навчалися у світлих, просторих класах з новими меблями і всім необхідним для навчання.

Традиційно кожне святкування розпочалося з виконання гімну України та  благословення священників на успішний навчальний рік, а ще – привітання гостей.

Голова громади Роман Крутий побував на святкуванні у Павлівському ліцеї, зустрівся з учнями та їх батьками, учителями Сілецької гімназії. Саме у цих закладах зроблено протягом літа капітальні ремонти для створення сучасних умов навчання та комфортної праці учителів.

Але були і родзинки святкувань. Так, у Ямницькому ліцеї до першокласників завітали пірати, які веселили учасників свята, а ще подарували наймолодшим школярам шоколадні монети в золотистій обгортці.

У Сілецькій гімназії першокласники випустили в небо білих голубів, як символ миру і добра, успішного навчального року.

У Павлівському ліцеї випускники вибудували для першачків символічну піраміду цінностей, які допомагали їм протягом років навчання у школі.

А в Тязівській гімназії подарунком для учнів та гостей став танець у виконанні вчителів.

Нехай це свято несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину нашої громади, нехай новий навчальний рік буде успішним!