ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ! УВАГА!

За сприяння керівництва Ямницької об’єднаної територіальної громади, яке дбає про здоров’я мешканців, у населених пунктах ОТГ будуть проводитись Дні здоров’я. З 17 (вівторок) по 23 вересня (понеділок) включно працюватиме пересувний флюорограф, і жителі матимуть можливість пройти безкоштовне обстеження органів дихання. Загальний час обстеження та консультації займає до 15 хвилин. Пересувний цифровий флюорограф працюватиме з 09:00 години.

Графік роботи пересувного цифрового флюорографа у населених пунктах ОТГ:

Назва населеного пункту

Дата обстеження

Сілець 17.09.2019 – вівторок
Тязів 18.09.2019 – середа
Павлівка 19.09.2019 – четвер
Ямниця 20.09.2019 – п’ятниця, 23.09.2019 – понеділок

Крім того, громадяни зможуть, відповідно до показників, пройти безкоштовний скринінг на вірус гепатиту В, вірус гепатиту C та СНІД, визначити рівень цукру крові, виміряти артеріальний тиск, пройти ЕКГ.

Хто ще не встиг підписати декларацію з сімейним лікарем, також матиме можливість це зробити. Для декларування необхідно мати з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

Шановні громадяни, закликаємо не бути байдужими до свого здоров’я та скористатися можливістю безкоштовного обстеження.

УВАГА! Графік виїздів пересувного флюорографа може змінюватись, у зв’язку з погодними умовами і технічним станом обладнання та автомобіля.