ФК “ВИХОР-2” – ФК “СІЛЕЦЬ”. НІЧИЯ.

У неділю 29 вересня 2019 р. на стадіоні „Вихор” у Ямниці відбувся матч 6-го туру першості Тисменицького району з футболу серед команд другої ліги сезону 2019-2020 рр. На полі зустрілися гравці населених пунктів Ямницької об’єднаної територіальної громади: ФК “Вихор-2” та ФК “Сілець”.

Протягом першого тайму біля обох воріт виникали емоційно-напружені моменти з перемінним успіхом для обох команд, у результаті яких ямничанам вдалося реалізувати один гол у ворота суперника. Наприкінці другого тайму сілецька команда зрівняла рахунок, звівши гру до нічийного результату 1:1.

До слова, ФК “СІЛЕЦЬ” продовжує утримувати лідерські позиції у турнірній таблиці районної першості, а ФК “ВИХОР-2” надалі посідає друге місце. Бажаємо обом командам подальших успіхів на футбольній арені.