КІНОСЕАНСИ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ У СІЛЬЦІ

У народі кажуть, добрий приклад — кращий за сто слів. Безсумнівно так і є, адже вслід за активною молоддю Ямниці сеанси показу фільмів під відкритим небом для мешканців організували й у Сільці.

Ще влітку цього року за кошти Ямницької сільської ради ОТГ для потреб Сілецької гімназії було придбано кінопроектор, завдяки якому з ініціативи влади, місцевих депутатів, педагогічного колективу та небайдужих мешканців вдалося реалізувати цікаву суспільно корисну справу.

Уже наприкінці серпня всі охочі мали нагоду вперше зійтися до гурту на дружні кіно-посиденьки. Покази фільмів, влаштовані на подвір’ї гімназії, щоразу відвідували півтори сотні глядачів. Молодь, діти та дорослі – усі, від малого і до великого, із захопленням переглядали кінострічки, а на додачу затишну атмосферу вечорів доповнювали гаряча кава, печиво і чай.

Жителі Сільця щиро вдячні голові Ямницької об’єднаної територіальної громади Роману Крутому, в.о. старости села Інні Дейдей, депутатам громади Михайлу Юркевичу, Любові Гнатковській за підтримку ініціатив активних мешканців села, зокрема втілення у життя цікавої ідеї показу кіно під відкритим небом, яка подарувала відвідувачам неабияке задоволення та приємні враження.