МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ ВІДЗНАЧИЛИ У ЯМНИЦЬКІЙ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ

01 жовтня 2019 р. до Міжнародного дня музики вихованці та викладачі Ямницької дитячої музичної школи організували урочистий концерт.

У залі, де проходило дійство, було ніде яблуку впасти, адже на свято за участі вихованців музичної школи зійшлася чимала аудиторія. Гостями мистецької події були голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, в.о. старости с. Павлівка Іван Вацеба, депутат Ямницької ОТГ Михайло Третяк, т.в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Марта Вацеба, начальник відділу освіти Наталія Винник, учні школи, батьки і поціновувачі музичного мистецтва.

Талановиті вихованці закладу і їхні наставники, а також випускники школи підготували багато цікавих вокальних та інструментальних номерів соло, у дуетах, тріо й колективах, котрі подарували глядачам годину естетичної насолоди. Розпочався святковий концерт музичним привітанням від хору молодших класів “Барви весни”.

Протягом дійства виконавці демонстрували свої музичні здібності співом та грою на бандурі, фортепіано, саксофоні, скрипці, баяні, флейті, гітарі.

Юні учні-першачки, котрі тільки розпочинають музичний шлях, розповідали про свої улюблені музичні інструменти, на яких вони хочуть навчитися грати.

Свій вокально-інструментальний дарунок присутнім представила спеціально запрошена гостя, студентка Одеської консерваторії, талановита бандуристка Оксана Сисак.

Приємною несподіванкою для глядачів стали музичні вітання у виконанні вокально-інструментального ансамблю “Реприза”.

По завершенні концертної програми з нагоди Міжнародного дня музики до ямницького музичного колективу звернувся голова Ямницької ОТГ Роман Крутий. Він привітав усіх зі святом, подякував викладачам за їхній нелегкий труд, відданість справі й професіоналізм, побажавши терпіння, наснаги і сил, а учням очільник громади зичив успіхів, підкорення музичних вершин та високих досягнень у майбутньому. Також сільський голова відзначив викладачів школи Оксану Мар’яш, Марію Павлусик та Галину Федунишин грамотами-подяками за багаторічну творчу працю в естетичному вихованні молоді та з нагоди професійного свята.

Зі щонайкращими вітаннями для музикантів виступила т.в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту громади Марта Вацеба, яка щиро подякувала викладачам за те, що прививають дітям любов до музики, а батькам – за підтримку своїх чад у прагненні опанувати музичне мистецтво.

Директор Ямницької ДМШ Світлана Бойко у своєму вітальному слові щиро подякувала керівництву громади та голові Роману Крутому за велику підтримку матеріальної бази закладу та всебічну допомогу, завдяки яким кількість охочих навчатися музичному мистецтву у Ямницькій ДМШ помітно зростає, і цьогоріч кількість учнів налічує  уже 31 вихованця.

Концертне дійство пройшло у теплій атмосфері і подарувало глядачам велике естетичне задоволення й незабутні емоції.