ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, Ямницька сільська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

Детальний план території окремої земельної ділянки по зміні цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку на вул. Рильського в с.Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської області.

Замовник містобудівної документації: Ямницька сільська рада об’єднаної територіальної громади.

Розробник містобудівної документації: ФОП Василинюк М.М., кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002578 м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 25а.

Підстава для розроблення: рішення дванадцятої сесії сьомого демократичного скликання Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 20 червня 2019 року.

Громадські слухання відбудуться:

08 листопада 2019 року в 10 год. 00 хв.

за адресою: с. Ямниця, вул. Галицька, 36.