РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ № 164 ВІД 08.10.2019 р. “ПРО СКЛИКАННЯ ХІV СЕСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ”

ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 жовтня 2019 року                                                                                          № 164

Про скликання ХІV-ої

сесії Ямницької сільської ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати ХІV-ту сесію Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади у середу, 23 жовтня 2019 року о 16-00 год. в актовому залі Ямницького ліцею.
  2. Запропонувати такий порядок денний засідання сесії:

2.1. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету за перше півріччя 2019 року.

2.2. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету за 9 місяців 2019 року.

2.3. Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2.4. Земельні питання.

2.5. Інші питання.

1. Виконавчому апарату сільської ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії.

Сільський голова                                                                     Роман Крутий