УЧИТЕЛЬКА ЯМНИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ЗДОБУЛА ПРЕСТИЖНУ НАГОРОДУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МАСШТАБУ

Учителька зарубіжної літератури, української мови та літератури Ямницького ліцею Тетяна Лінійчук стала переможцем премії  Global Teacher Prize Ukraine у номінації “Вибір серцем”. Національна премія, яка заснована 2017 р. громадською спілкою “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation,  щорічно відзначає вчителів-агентів освітянських змін, їхні досягнення у суспільстві і покликана змінити ставлення до професії вчителя, популяризувати її, виявити якомога більше вчителів-інноваторів, розказати про них усій країні та долучити українських педагогів до світової освітянської спільноти.

З-поміж майже трьох тисяч претендентів після кількох етапів відбору були відібрані 10 фіналістів у кількох номінаціях. Під час народного голосування, що тривало на сайті телеканалу 1+1, свій голос за Тетяну Лінійчук віддали 936 респондентів. При визначенні переможця враховувались результати електронного голосування та рішення складу експертного журі. До слова, номінація “Вибір серцем” – спеціальна нагорода від 1+1 та відомої телеведучої  каналу Наталії Мосейчук, яка є членкинею журі та куратором премії Global Teacher Prize Ukraine. За словами Тетяни Лінійчук, номінували її на престижну премію серед освітян і доклали чимало зусиль для перемоги саме її учні, за що вчителька їм безмежно вдячна.

“Особисто для мене найбільшим показником успішності учнів є людяність. Якщо мої учні виросли Людьми – компетентними, ініціативними, креативними, справжніми патріотами, тоді моя праця є сродною, адже дає такі плоди для держави. Я мрію мати можливість облаштувати класну кімнату для дітей з особливими інклюзивними потребами та створити сприятливіші освітні умови для таких особливих учнів. Щоб інклюзія для них була непомітною, щоб вони відчували себе на рівні з іншими учасниками освітнього процесу”, – йшлося у маніфесті Тетяни Лінійчук як кандидата на здобуття премії.

Урочиста церемонія нагородження відбулася 05 жовтня 2019 року у Києві в Національній опері України. Переможниця отримала сертифікат у розмірі 70 тис. грн. та путівку на освітній форум Global Education and Skills Forum 2020 у Дубай.

Керівництво Ямницької об’єднаної територіальної громади на чолі з сільським головою Романом Крутим щиро вітає учителя Ямницького ліцею Тетяну Лінійчук з високим здобутком і пишається, що у громаді працюють талановиті педагоги, які дають учням якісні знання, які є яскравим взірцем для інших, і які дійсно достойні таких високих нагород. Бажаємо Тетяні Вікторівні не зупинятись на досягнутому й підкорювати нові вершини на освітянській ниві.

Примітка:

Тетяна Лінійчук — вчителька зарубіжної літератури, української літератури та українська мови у Ямницькому ліцеї. Педагогічний стаж — 9 років. Тетяна Лінійчук популяризує свої напрацювання, бере участь у багатьох конференціях та семінарах, де може удосконалити свої вміння та поділитися досвідом із колегами.

• У ліцеї успішно реалізовано проект “Освітній простір для дітей з особливими освітніми потребами”.
  • У 2018 році зайняла ІІ місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року” у номінації “Українська мова та література”.
  • У 2017 р. зайняла ІІ місце у конкурсі “Яскраве світло класики”, ініційованому творчою групою Всеукраїнського фахового часопису “Зарубіжна література в школах України”.
  • У 2019 р. стала переможцем національної освітянської премії Global Teacher Prize Ukraine у номінації “Вибір серцем”.

ВІДЕО:

Відео Івано-Франківської обласної телерадіокомпанії “3-Студія”