УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЗДАТИ В ОРЕНДУ ПРИМІЩЕННЯ СПОРТЗАЛУ ПАВЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

Ямницька сільська рада ОТГ

оголошує про намір здати в оренду нежитлове приміщення – спортзалу Павлівського ліцею Ямницької сільської ради ОТГ для проведення занять з Таеквон-До та популяризації здорового способу життя терміном на 7 місяців, що знаходиться по вул. І. Когуча, 4, с. Павлівка, площею 151,1 м2.

Заяви про оренду приймаються протягом 10-ти робочих днів після публікації оголошення на веб-сайті Ямницької сільської ради, за адресою:  с. Ямниця, вул. Галицька, 26.

В разі надходження 2-х і більше заяв,  буде  оголошено конкурс на право оренди приміщення, відповідно до вимог ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

Детальна  інформація за телефонами : 066 440 52 99.