ЯМНИЦЬКІ ДЗЮДОЇСТИ ПРИВЕЗЛИ НАГОРОДИ З БОРИСЛАВА

20 жовтня 2019 р. у м. Бориславі Львівської області пройшов регіональний турнір з боротьби “ДЗЮДО”, присвячений Дню захисника Вітчизни. Учасниками спортивного дійства були й представники спортивного клубу ДЗЮДО і САМБО імені героя АТО Руслана Юрчишина.

Юні дзюдоїсти виступили досить успішно, продемонструвавши добру техніку, належну фізичну підготовку та високі борцівські якості, за що й отримали заслужені нагороди у відповідних вагових категоріях:

Владислав Степанюк – 1 місце

Андрій Степанюк – 1 місце

Матвій Савчак – 2 місце

Євген Дорошенко – 2 місце

Богдан Микитин – 3 місце

Дмитро Королик – 5 місце

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами й кубками відповідних ступенів.

Учасники спортивного клубу дзюдо і САМБО імені героя АТО Руслана Юрчишина висловлюють вдячність сільському голові Ямницької об’єднаної територіальної громади Роману Крутому та депутатам ОТГ за постійну всебічну підтримку клубу та сприяння розвитку бойового мистецтва САМБО/ДЗЮДО у громаді.