ХРАМОВЕ СВЯТО НА ПАРАФІЇ РІЗДВА ХРИСТОВОГО У СІЛЬЦІ

07 січня 2020 р. чисельна сілецька громада зібралася у церкві Різдва Христового на святкове Богослужіння, адже на парафії цього дня відзначили величне храмове свято.

Настоятель храму о. Василь Смицнюк запросив очолити Святу Літургію декана Єзупільського деканату отця-митрата Богдана Куриліва. Під час Богослужіння отці-парохи сусідніх парафій Тязева, Єзуполя, Ганусівки, Ямниці спільно молились, колядували і прославляли народжене в яслах Боже Дитя.

Різдвяну Службу Божу відвідали голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, секретар Ямницької сільської ради ОТГ Юрій Проценко, в.о. старости Сілецького старостинського округу Інна Дейдей, депутати Ямницької сільської ради ОТГ Михайло Юркевич, Любов Гнатковська, Ігор Добрянський, мешканці та гості села.

Супроводжував Святу Літургію чотириголосий церковний хор. А на завершення Богослужіння молоді парафіяни під орудою керівника сілецького будинку культури Галини Бибик представили сучасний святковий вертеп. У різдвяних віршах і колядках звучали заклики до радості серця з приводу приходу у цей світ Спасителя. Маленькі колядники співали й віншували, щиро бажаючи усім присутнім щастя, здоров’я, миру та небесних щедрот.

“А ви, люди, знайте,

Христа прославляйте.