МАГІЯ НОВОРІЧНОЇ КАЗКИ

Перед приходом Нового року у закладах освіти Ямницької ОТГ відбувся ряд святкових заходів для дітей, котрі з нетерпінням радісно очікували новорічного дива та зимових канікул.

У групах “Білочка”, “Сонечко” та “Віночок” закладу дошкільної освіти “Зіронька” пройшли новорічні ранки для малят. У святковій атмосфері дошкільнята із задоволенням читали вірші, співали пісні, водили хороводи, забавлялися і дарували позитивні емоції усім відвідувачам заходів. А по завершенні казкових дійств кожен отримав солодкі подарунки.

ФОТОЗВІТ. ЗДО “ЗІРОНЬКА”

Новорічні свята почергово відбувалися у кожному класі Ямницького ліцею. Проте найбільше здивували цікавим ноу-хау старшокласники, котрі влаштували між собою батл вертепів. Голосування за кращий вертеп триватиме до 10 січня на сторінці ліцею у соцмережі Facebook, після якого буде визначено переможця.

ФОТОЗВІТ. ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ

В останні дні грудня особлива святкова атмосфера панувала і в Павлівському ліцеї. У дошкільному підрозділі ліцею у трьох групах (“Малючок”, “Чомусики”, “Всезнайки) відбулися новорічні ранки. Діти у ролі сніжинок, лісових звірят декламували вірші, співали веселі пісні, брали участь у іграх та розвагах. А Святий Миколай привітав усіх зі святом та роздав солодкі подарунки.  Школярі початкової школи весело провели час з акторами Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки, які розважали їх різноманітними іграми та навіть танцювальними батлами. А ще діти досхочу натанцювалися на святковій дискотеці. Учні старших класів також не нудьгували, бо мали змогу позмагатися в цікавих конкурсах  і переглянути інтерпретацію казки “Колобок” на новий лад у виконанні одинадцятикласників.

ФОТОЗВІТ. ПАВЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Останній навчальний день І семестру у Тязівській гімназії пройшов урочисто і по-різдвяному затишно. Новорічну атмосферу під час святкового ранку створили вихованці дошкільної групи та молодших класів. У передчутті різдвяного дива школярі яскраво проявляли свої творчі здібності та акторську майстерність. Продовжилися новорічні забави гучною колядою та різдвяними віншуваннями за участі учнів 5-9-х класів.

ФОТОЗВІТ. ТЯЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

Сілецька гімназія перед початком канікул також поринула в атмосферу святкових дійств. Зранку відбувалися новорічні ранки у початковій школі, а у старших класах було організовано карнавальні вечори . Кожен клас представляв свої міні-театр, патріотичний вертеп, різноманітні сценки, танцювальні та сольні номери. Цікавинкою святкувань став відзнятий учнями відеоролик “Дайджест зимових свят”.

ФОТОЗВІТ. СІЛЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ