XVІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

30 січня 2020 р. у приміщенні Ямницького ліцею відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

На порядку денному засідання розглянули наступне:

1. Про встановлення каналізаційних насосних станцій.
  2. Про присвоєння поштових адрес.
  3. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Сілецької сільської ради від 01 березня 2005 року.
  4. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на 2020 рік для виконання кримінального покарання у виді громадських робіт, адміністративного стягнення у виді громадських робіт та  адміністративного стягнення  у виді суспільно корисних робіт.
  5. Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти.
  6. Про  створення опікунської ради при виконавчому комітеті Ямницької  сільської ради ОТГ.
  7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на приєднання до каналізаційних мереж індивідуальних житлових будинків громадян.
  8. Інші питання.

По усіх питаннях були прийняті відповідні рішення.