ЗОЛОТИЙ ЮВІЛЕЙ ТЯЗІВСЬКОГО КЛУБУ

21 грудня 2019 р. у Тязеві відзначали поважне свято – 50-річчя місцевого будинку культури. Такий захід було організовано вперше за всю історію закладу, і відбувся він з ініціативи художнього керівника Оксани Ковальчук та підтримки Ямницької ОТГ.

На святкування завітали голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, в.о. старости с. Тязів Василь Боднарчук, в.о. старости с. Павлівка Іван Вацеба, депутати Ямницької ОТГ Василь Квасній та Василь Ковальчук, т.в.о. начальника відділу культури ОТГ Марта Вацеба, парох села о. Дмитро Кубацький, громадськість.

Ведучі зі сцени згадували маловідомі й призабуті сторінки з історії тязівського клубу, про усіх художніх керівників та директорів клубу, про ансамблі й танцювальні колективи, котрі почали діяти ще на початку 1970-х років, а також про усі творчі злети  рідного села. Тязівській клуб колись був потужним мистецько-культурним осередком на всі довколишні села, і свого часу сюди приїжджали з гастролями чимало відомих артистів з різних куточків України. Концертна програма вечора була наповнена яскравими виступами, котрі створили справжню піднесену атмосферу свята. Артисти-аматори ретельно підготувалися до фестин і протягом усього концерту талановиті місцеві колективи, гуртки та солісти демонстрували глядачам свої багатогранні таланти. Відтак, на ювілеї клубу творчі напрацювання представили солісти: Ірина Садула, Вікторія Музика, Марина Сербин, Інна Гуляк, Аліна Маліновська, Вероніка Дорошенко, Алла та Вероніка Галюк, Антоніна Фіялка; дуети: “Намисто” із піснею “У горах синіх”, новостворений дует “Цвітень” із піснею “Виростеш ти сину”. Із танцювальними номерами виступили Таїсія Ковальчук та гурток “Нове покоління” (керівник Анна Ковальчук). Драматичними постановками потішили глядачів учасники гуртка “Театральна скриня” (керівник Світлана Желюк). Також з ініціативи тязівських артистів та підтримки Ямницької ОТГ реалізовано ще один цікавий творчий задум – у клубній залі тепер можна розглядати невеличкі плакати усіх колективів, що функціонують при БК с. Тязів. А спеціально до поважної дати були виготовлені два великих стенди зі світлинами давньої і сучасної історії тязівського клубу.

На завершення святкування сільський голова Роман Крутий вручив активним учасникам художньої самодіяльності Тязева подяки та премії, побажавши талановитим тязівчанам здоров’я, добра, родинного благополуччя, професійних успіхів, невичерпної  енергії, реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів. Слід зазначити, що керівництво ОТГ постійно відзначає артистів-аматорів за їхні великі старання і підтримує розвиток культури у кожному населеному пункті громади. Бо недарма у народі кажуть: “Без традиції – нема культури, а без культури – немає нації”.