РІЗДВЯНИЙ ДАРУНОК ДЛЯ ТЯЗІВЧАН

У неділю 09 лютого 2020 р. мешканців села Тязів у місцевому Будинку культури святковою Розколядою вітали артисти Народного дому с. Микитинці. Гості уже вдруге гастролюють до тязівчан з цікавою творчою програмою, наповненою колоритним вертепним дійством та колядою. Ініціатором культурної зустрічі був парох церкви Архистратига Михаїла о. Дмитро Кубацький, для котрого село Микитинці є малою батьківщиною.

Микитинецькі артисти представили глядачам величну Вертепну історію, у якій майстерно втілили традиційні образи різдвяної містерії. У сцени театрального Вертепного дійства були гармонійно вплетені народні колядки, що створювало ефект своєрідного мюзиклу. Доповнювала атмосферу свята привезена артистами велика різдвяна шопка. Народний аматорський вокальний ансамбль “Відроджена пісня”, народний аматорський хор духовної музики “Сяйво” та молодіжний гурт “Істина” у колядках прославляли новонародженого Ісуса. Приємно здивувала глядачів своїм вокальним талантом ведуча заходу Наталія Бутюк. Гучними оваціями тязівчани проводжали своїх гостей зі сцени, висловлюючи щиру вдячність за незабутню різдвяну Розколяду.

На завершення свята зі словами подяки і теплих поздоровлень для талановитих аматорів Народного дому с. Микитинці почергово виступили парох тязівського храму о. Дмитро Кубацький, директор БК с. Тязів Зіновій Боднарчук та завідуюча бібліотекою с. Тязів Світлана Желюк.

Святкова Розколяда вдалася на славу, і тязівчани щиро вдячні гостям за незабутній подарунок, який запам’ятається надовго, адже такі зустрічі та культурна взаємодія повинні ставати доброю традицією.